Aktuality

Registrace školní exkurze – Aktuální informace

Vážení pedagogové,

z technických důvodů a časových omezení, které nám nedovolily problémy se spuštěním rezervačního formuláře spustit, jsme rezervace školních exkurzí projektu PLZEŇ 1945 v rámci letošních Slavností svobody byli nuceni řešit pouze formou emailů. Sami jste se ozývali a my jsme přijímali Vaše žádosti o rezervace. S ohledem na to, že pro program školních exkurzí máme vyhrazenu pouze dobu mezi 9:00 až 13:30, jsou nyní již všechny čas obsazeny.

Pakliže jsou mezi Vámi další, kteří by rádi využili možnosti navštívit se svou třídou dobové tábory v Křižkových sadech a vyslechli si výklady členů klubů vojenské historie, nabízí se pouze spojení Vaší třídy s již rezervovanou skupinou. Informace můžeme poskytnout na emailu info@plzen1945.cz.

Jinak ale doufáme, že i tak využijete možnosti návštěvy Křižíkových sadů a i bez komentované prohlídky si návštěvu Vaši žáci a studenti užijí. Prosíme Vás o respektování instrukcí pořadatelů a braní ohledu na řádně rezervované skupiny. Bohužel, není v našich lidských silách uspokojit všechna školní zařízení z Plzně a jejího okolí.

Děkujeme za pochopení.

Tým projektu PLZEŇ 1945